Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ modular ups system ] mecz 56 produkty.
CE ROHS Modular Online UPS Przeciążenie przed zwarciem Zabezpieczenie przed przegrzaniem
| Nazwa produktu: | Modułowy UPS online |
|---|---|
| Możliwość pracy równoległej: | Do 8 jednostek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP |
Zabezpieczenie zasilania Modułowy UPS online z interfejsem komunikacyjnym RS232 RS485 SNMP
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Pojemność: | 20kVA-200kVA |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
20kVA-200kVA Modularne podtrzymywanie zasilania UPS online z interfejsem komunikacyjnym RS232/RS485/SNMP
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Modułowy zasilacz bezprzerwowy online 50/60 Hz Sprawność 95%.
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Pojemność: | 20kVA-200kVA |
| Nazwa produktu: | Modułowy UPS online |
Modułowy zasilacz UPS online do 8 jednostek Zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Sprawność 95% Modułowy zasilacz ciągły Równoległy do 8 jednostek Częstotliwość 50/60 Hz
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Modułowy zasilacz bezprzerwowy do 8 jednostek z ochroną przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem i sprawnością 95%
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
Modułowy UPS online 20kVA-200kVA Możliwość pracy równoległej do 8 jednostek
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
19-calowy modułowy system UPS do montażu w szafie serwerowej 3-fazowy od 20kva do 150kva o wysokiej częstotliwości
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS 3-fazowy UPS System zasilania UPS 20KVA-150KVA |

