Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
Duża bateria litowa o pojemności 12V 300Ah do zasilania słonecznego i zasilania zapasowego
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Próbka: 5 dni; ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |
25.6 V akumulator litowy o pojemności 100Ah do przechowywania energii słonecznej poza siecią
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
Bateria litowa o dużym cyklu 24V 100Ah do zasilania i magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Bateria litowa o dużym cyklu 12V 100Ah do zasilania UPS i magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
G TECH 12,8V 150Ah LiFePO4 Bateria z 6000 cyklami do magazynowania energii słonecznej
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 12,8 V |
| Pojemność: | 150Ah |
Bateria G TECH 72V 30Ah LiFePO4 z żywotnością 6000 cykli do rowerów elektrycznych i trójkołowców
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 72 V |
| Pojemność: | 30Ah |
G TECH 76.8V 100Ah LiFePO4 Bateria z 6000 cyklami życia dla elektrycznych rowerów i trójkołowych
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 76,8 V |
| Pojemność: | 100AH |
Akumulator G TECH 12.8V 20Ah LiFePO4 z żywotnością 6000 cykli i funkcją Bluetooth do zastąpienia akumulatorów kwasowo-ołowiowych
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 12,8 V |
| Pojemność: | 20Ach |
G TECH 60V 100Ah LiFePO4 Bateria z 6000 cyklami życia dla elektrycznych rowerów i trójkołowych
| Tworzywo: | LiFePO4 |
|---|---|
| woltaż: | 60 V |
| Pojemność: | 100AH |

