Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ uninterrupted power supply ups ] mecz 227 produkty.
Bezprzerwowe zasilanie UPS online o wysokiej częstotliwości 1KVA do 10KVA
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy 6KVA 10KVA UPS online o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Aplikacja: | Komputer, Telekomunikacja, Sieci, Bezpieczeństwo, Monitoring |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Zasilacz bezprzerwowy wysokiej częstotliwości online 3KVA 3KW
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online o wysokiej częstotliwości 3KVA |
|---|---|
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
| Aplikacja: | Komputer, Telekomunikacja, Sieci, Bezpieczeństwo, Monitoring |
GP33 10-300 kVA IGBT DSP Zasilacz awaryjny UPS online o niskiej częstotliwości
| Podanie: | Biuro, Sprzęt komputerowy, Bezpieczeństwo, Monitoring, Alarm, Telekomunikacja, Medycyna, Oprzyrządow |
|---|---|
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
| Nazwa produktu: | 10-300 kVA IGBT DSP Chip o niskiej częstotliwości Online UPS Zasilacz bezprzerwowy serii GP33 dla ce |
Modułowy zasilacz UPS Online nieprzerwany zasilacz Montaż w szafie 19 "
| Nazwa produktu: | G-Tech Modułowy zasilacz UPS o wysokiej częstotliwości, modułowy zasilacz UPS, nieprzerwane zasilacz |
|---|---|
| aplikacji: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
| typu: | On-line |
High Frequency Online UPS Uninterruptible Power Supply with lithium battery solution
| Nazwa produktu: | Zasilacz bezprzerwowy UPS online wysokiej częstotliwości z baterią litową |
|---|---|
| Forma falowa: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Sprzęt IT, serwery, routery i systemy sieciowe, urządzenia medyczne itp. |
Modułowy zasilacz UPS wysokiej częstotliwości online, trójfazowy modułowy zasilacz bezprzerwowy
| aplikacji: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| typu: | On-line |
| Fazy: | Three Phase in Three Phase out |
Zasilacz bezprzerwowy UPS online o mocy 10 kVA o wysokiej częstotliwości
| Współczynnik mocy: | High Power Factor 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Zasilacz awaryjny UPS 1KVA 2KVA 3KVA 6KVA 10KVA UPS online o wysokiej częstotliwości
| Nazwa produktu: | High Power Factor 1.0 Wysokoczęstotliwościowe zasilacze UPS serii PT od 1kva do 10kva |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Wniosek: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Ekonomiczny zasilacz awaryjny Mini DC 5Ah 100Ah
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |

