Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 1000va 600w pwm ups ] mecz 33 produkty.
Power Guard Line Interactive UPS Jednofazowy zmodyfikowany sinusoida Sterowany procesorem
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeładowanie przed przeciążeniem |
|---|---|
| Typ: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Black Line Interactive UPS Modified Sine Wave Power Guard UPS
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeładowanie przed przeciążeniem |
|---|---|
| Typ: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Interaktywny akumulatorowy UPS 390W 650VA PWM LiFePo4 na PC
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
500VA ~ 3KVA Line Interactive UPS Zmodyfikowane automatyczne ładowanie sinusoidalne z metalową plastikową obudową, 110 V / 120 V 220 V / 230 V / 240 V
| Ochrony: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| typu: | Line Interactive UPS |
| Fazy: | Jednofazowy |
650VA Zmodyfikowany Sine Wave Line Interactive UPS, zasilacz UPS dla domu
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V AC lub 110/120 V AC |
|---|---|
| Aplikacja: | PC, router, procesor komunikacyjny POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD opcjonalnie |
Wyświetlacz LED / LCD o wysokiej częstotliwości online 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
2 kva Line Interactive UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA Zabezpieczenie zwarciowe na PC
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
UPS kontrolowane przez procesor Zasilacz komputera Obudowa metalowa / plastikowa Typ górnych gniazd
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | DOPROWADZIŁO |
Obudowa metalowa / plastikowa Jednostka Zasilacz 300VA 650VA 800VA Sterowany procesorem
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240Vac lub 110/120Vac |
|---|---|
| Aplikacja:: | PC, router, procesor komunikacyjny do maszyn POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD dla opcjonalnych |
Line Interactive UPS 800VA 480W
| Typ Baterii: | Kwas ołowiowy |
|---|---|
| Efektywność: | >90% |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |

