Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 100ah 12v lithium iron phosphate battery ] mecz 15 produkty.
100h 12v Litowo-Fosforanowa Bateria Z Bluetooth
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Zakres temperatury ładowania: | 0-45°C |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah do Telcom
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | M8 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy OEM 100 Ah z 3-letnią gwarancją
| Energia: | 1200 Wh |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Pryzmatyczny akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o żywotności 3000 cykli
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 Ah LiFePO4 3000 razy cykl życia
| Napięcie wyjściowe: | 12 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Cykl życiowy: | 3000 RAZY |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
3000 razy bateria litowa Fe Po4, 12 woltowa bateria fosforanu litowo-żelazowego z Bestar
| Kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Miejsce pochodzenia: | GuangDong Chiny |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
lekki akumulator 12V 100Ah LiFePO4 z 3-letnią gwarancją
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 12V |
| Energia: | 1200 Wh |
16S17P Połączenie akumulatora 48V LiFePO4 Battery Pack dla długotrwałej żywotności akumulatora
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Akumulator 12V 100AH LFP 5000 cykli życia niezawodny i trwały
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
| Napięcie wyjściowe: | 12V |

