Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 12 8v lifepo4 battery pack ] mecz 31 produkty.
Bezpieczny akumulator litowo-jonowy 12,8 V 6 Ah 76,8 Wh do wymiany akumulatorów kwasowo-ołowiowych w systemie UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 6Ah |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Akumulator litowo-jonowy 12,8 V 80 Ah z głębokim cyklem do wymiany baterii Vrla
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 80Ah |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Akumulator litowo-jonowy 89,6 Wh 12,8 V 6 Ah do zasilacza UPS
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
li-ion battery for solar energy storage
| Szczegóły pakowania: | Karton i drewniane pudełko |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-10 dni |
| Zasady płatności: | T/t |
Akumulator UPS Solar Power Lifepo4 12,8 V do przechowywania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V (LiFePO4) do magazynowania energii |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah do Telcom
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | M8 |
Bateria litowa 12,8 V 10 Ah Lifep04 z powłoką aluminiową
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V10Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | F2 |
Dostosowywalna bateria LiFePO4 do różnych zastosowań Wysoka gęstość energii i wydłużony okres życia
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Wielkość: | 229mm*138mm*208mm |
Akumulator litowo-jonowy 12,8 V 24 Ah Safety E Bike do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 24AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-jonowy 12 V Lifepo4 Akumulator 12,8 V do magazynowania energii |
| Typ terminala: | F2 |

