Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 12v sla battery ] mecz 19 produkty.
2.05kg weight 12v sla battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
akumulator agm sla 12v 7ah do UPS, telekomunikacji, systemu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
2.05kg weight 12v sla rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA o wyjątkowo długim cyklu życia dla systemów UPS
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Bateria AGM Ogólne SLA Typ baterii do systemów energii słonecznej, UPS, urządzeń telekomunikacyjnych |
| Rodzaj konserwacji: | Darmowe |
SLA Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane SLA Akumulatory kwasowo-ołowiowe o dużej pojemności do systemów UPS, energia słoneczna
| Napięcie: | 12 V, 6 V, 2 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją SLA o głębokim cyklu o dużej pojemności Akumulator kwasowo-o |
| Gwarancja: | 1 rok |
Bateria litowa 12V 200Ah z głębokim cyklem dla przyczepy / kempingu i zasilania
| Skład chemiczny: | Fosforan litowo-żelazowy (LiFePo4) |
|---|---|
| Maksymalne napięcie ładowania: | 14,6 V |
| Maksymalny prąd ładowania: | 200A |
Podwójne uszczelnienie Baterie kwasowo-ołowiowe regulowane przez VRLA zasilacze UPS o wyjątkowo dużej mocy
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA o wyjątkowo dużej mocy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Wklejony akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności, akumulator o głębokim cyklu AGM VRLA
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA Niezwykle wysoka pojemność akumulatorów ołowiowych |
| Gwarancja: | 1 rok |
Kompaktowa konstrukcja Uszczelnianie zacisków głębokiego cyklu akumulatora regulowanego VRLA ołowiowo-kwasowym
| Napięcie: | 2 V, 6 V, 12 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA o głębokim cyklu Akumulatory kwasowo-ołowiowe o duż |
| Gwarancja: | 1 rok |
Głęboki cykl 12V 6Ah bateria litowa do zasilania UPS i słoneczne
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | L/C, T/T |

