Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 12v valve regulated lead acid battery ] mecz 44 produkty.
Rekombinowany wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy Maksymalny prąd rozładowania 300 A
| Typ terminala: | Gwintowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
Wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA 330 * 172 * 214 mm do przemysłowego użytku domowego
| Aplikacja: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
|---|---|
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
| Waga: | 31kg |
2-letnia gwarancja Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy Temperatura robocza -15 ℃ ~ 50 ℃
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| temperatura robocza: | -15℃~50℃ |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12v100AH VRLA Do domowego systemu energii słonecznej
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Udostępnij Akumulator żelowy AGM bezobsługowy 12V200AH
| Capacity: | 200AH |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Application: | UPS, Wind solar energy system,Telecommunication Equipment |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid batteries 12v 9ah for Telecom,solar system,alarm system
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Pojemność: | 9A |
| Napięcie: | 12V |
Głęboko obiegowy panel słoneczny Bateria GEL, akumulator o pojemności 65-200 Ah do układu słonecznego
| Podanie: | UPS, wiatrowy system energii słonecznej, sprzęt telekomunikacyjny |
|---|---|
| Rodzaj konserwacji: | Wolny |
| kolor: | Czarny lub niestandardowy |
regulowany zaworem szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 7ah do telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
ABS 12v 7ah Regulowany, uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |

