Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 20kva modular ups ] mecz 21 produkty.
19-calowy modułowy system UPS do montażu w szafie serwerowej 3-fazowy od 20kva do 150kva o wysokiej częstotliwości
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS 3-fazowy UPS System zasilania UPS 20KVA-150KVA |
20KVA-600KVA UPS o wysokiej częstotliwości, modułowy UPS System Tower Typ instalacji
| Nazwa produktu: | Modułowy zasilacz UPS wysokiej częstotliwości online, modułowy zasilacz UPS, trójfazowe wejście / tr |
|---|---|
| aplikacji: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
| typu: | On-line |
3-fazowy modułowy UPS online w szafie serwerowej 20kva 150kva Do biura
| Podanie: | Transport, biuro, medyczna sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| Rodzaj: | 3-fazowy modułowy zasilacz UPS typu rack w trybie online |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
Modułowy UPS online 20kVA-200kVA Możliwość pracy równoległej do 8 jednostek
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
19-calowy modułowy modułowy UPS online 40kva do montażu w szafie trójfazowej do telekomunikacji
| Aplikacja: | telekomunikacja, edukacja, szpitale |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
20kVA-200kVA Modularne podtrzymywanie zasilania UPS online z interfejsem komunikacyjnym RS232/RS485/SNMP
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Trójfazowy modułowy zasilacz UPS online do montażu w szafie serwerowej o przekątnej 19 cali, 20–600 kVA
| Podanie: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| Rodzaj: | Online |
| Faza: | Three Phase in Three Phase out |
Modułowy zasilacz UPS wysokiej częstotliwości online, trójfazowy modułowy zasilacz bezprzerwowy
| aplikacji: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| typu: | On-line |
| Fazy: | Three Phase in Three Phase out |
20kva-600kva Modułowe włącza internetowe wysokiej częstotliwości dla instrumentów precyzyjnych
| Pojemność akumulatora: | 10-60 Ah |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |

