Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 220v generator voltage regulator ] mecz 46 produkty.
Zestaw skróconych instrukcji AVR Automatyczny regulator napięcia Częstotliwość 50 Hz 60 Hz
| Typ: | Automatyczny regulator napięcia |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/przepięcie/podnapięcie |
| Moc: | 2KVA-3000KVA |
Pojedynczy trójfazowy automatyczny regulator napięcia ≤95% wilgotności względnej
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
|---|---|
| Wilgotność względna: | ≤95% |
| Faza: | Jednofazowy/Trójfazowy |
Zasilacz UPS wysokiej częstotliwości online 6KVA typu tower z szerokim zakresem napięcia wejściowego
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Mount Way: | Typ wieży |
1KVA Pure Sinusoida zwiększa przeciążenie zasilacza 220 V 230 V 240 VA Szeroki zakres wejściowy
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
≥95,5% Wydajność wyświetlacz LCD wysokiej częstotliwości w trybie online 6kva / 10kva
| Pojemność akumulatora: | 10-100AH |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V/96 V/192 V/384 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Wstawiennictwo typu wysokiej częstotliwości 1kva 2kva 3kva
| Pojemność: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Wyświetlacz: | LCD |
Jednofazowe systemy bezprzerwowego zasilania o wysokiej częstotliwości 1-10Kva online
| Nazwa produktu: | Jednofazowe 1-10Kva Online High Frequency Ups bezprzerwowe systemy zasilania |
|---|---|
| Kolor: | opcjonalny |
| Mount Way: | Typ wieży |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
Ekran dotykowy w trybie online wysokiej częstotliwości 3 fazy
| Rodzaj akumulatora: | Bateria kwasowo-ołowiowa lub litowa |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Wyświetlacz: | LCD/ekran dotykowy |

