Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 3000w solar power inverter ] mecz 19 produkty.
Wyświetlacz LCD serii PIV Zmodyfikowany falownik sinusoidalny 300-3000 W.
| Pokaz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | AC 220 V. |
| Fala wyjściowa: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
Zmodyfikowany falownik sinusoidalny PIV 3000W
| Pokaz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | AC 220 V. |
| Fala wyjściowa: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
Strona główna Układ Słoneczny PIV 500W Inwerter samochodowy 50-60Hz
| Pokaz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | AC 220 V. |
| Fala wyjściowa: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
DC-AC UPS 300W Zmodyfikowany falownik sinusoidalny MPS
| Pokaz: | LCD |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | AC 220 V. |
| Fala wyjściowa: | Zmodyfikowana fala sinusoidalna |
500W 6KW Pure Sine Wave MPPT Ładowarka Inwerter mocy
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wynik: | AC 220 V. |
Off Grid System 230Vac MPS 2000W inwerter czystej fali sinusoidalnej
| Nazwa produktu: | 230Vac SERIA MPS 2000W Falownik sinusoidalny, falownik solarny, falownik domowy |
|---|---|
| Wydajność: | > = 96% (tryb AC) |
| Częstotliwość wejściowa: | 45–65 Hz |
Falownik PWM 300W do 3000W na urządzenia elektryczne
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 2 lata |
Falownik 3000W, wyłącznik sieciowy z czystą falą sinusoidalną
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| dane wyjściowe: | 230Vac |
| materiał: | Metal / ABS |
Multi Protection Power Inverter 3kw DC48V Z wyświetlaczem LCD
| materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Pokaz: | LCD |
Ładowarka MPPT 5KW falownik sinusoidalny do użytku domowego
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Wynik: | 220V / 230V / 240VAC |
| kolor: | Dostosowane |

