Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 5kwh lifepo4 battery system ] mecz 19 produkty.
Zastosowania o dużej wytrzymałości 12V Akumulator LiFePO4 - Oczekiwana żywotność cyklu od -20°C do 60°C: około 6
| Case: | ABS |
|---|---|
| Storage Type: | -20~45℃(-4~113℉) |
| Waterproof Standard: | IP65 |
12V24V48V LiFePO4 pakiet baterii 600*460*457mm klasy A do zasilania zapasowego
| Rozmiar baterii: | Standardowy/Niestandardowy |
|---|---|
| Gęstość energii: | / |
| Wymiar: | 600*460*457mm |
Układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania ener
| Model: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Impedancja wewnętrzna: | ≤45mΩ |
| Oczekiwany cykl życia: | Okrągłe 6000 cykli przy 100% DOD, 1C przy 25 ℃ |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Maksymalny prąd rozładowywany 50A-300A LFP-bateria dostosowana do rozwiązania słonecznego
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Długotrwały i wydajny zestaw akumulatorów LFP z 12V24V48V do przechowywania energii w domu
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Opcjonalnie (LED, Bluetooth, WiFi) |
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |
24V Packet Voltage Output Litium-Iron-Phosphate-bateria i długotrwała do przechowywania energii w domu
| Produkt Na Ja: | 12V24V48V |
|---|---|
| Wymiar: | 600*460*457mm |
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack do przechowywania energii w domu
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |

