Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ avr reduced auto voltage regulator ] mecz 4 produkty.
Zestaw skróconych instrukcji AVR Automatyczny regulator napięcia Częstotliwość 50 Hz 60 Hz
| Typ: | Automatyczny regulator napięcia |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/przepięcie/podnapięcie |
| Moc: | 2KVA-3000KVA |
Pojedynczy trójfazowy automatyczny regulator napięcia serii AVR 50 Hz 60 Hz
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Faza: | Jednofazowy/Trójfazowy |
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
Pojedynczy trójfazowy automatyczny regulator napięcia ≤95% wilgotności względnej
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
|---|---|
| Wilgotność względna: | ≤95% |
| Faza: | Jednofazowy/Trójfazowy |
2KVA 3000KVA Regulator serii AVR z wyświetlaczem LCD LED Napięcie wyjściowe 220 V
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
| Typ: | Automatyczny regulator napięcia |
1

