Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ computer backup power supply ] mecz 61 produkty.
Komputerowy zasilacz awaryjny 65 Hz Lifepo4 z funkcją Avr
| Fala wyjściowa: | PWM |
|---|---|
| Świadczenie usług OEM: | tak |
| Pokaz: | LED / LCD opcjonalnie |
Zasilacz awaryjny UPS z symulowaną falą sinusoidalną 360 W 600 VA
| Miejsce pochodzenia:: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa:: | G-Tech |
| Pokaz:: | LED / LCD opcjonalnie |
Zasilacz awaryjny do komputera 650va, awans offline z funkcją Avr
| Miejsce pochodzenia:: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu:: | V-650 |
| Ochrony: | Napięcie |
UPS kontrolowane przez procesor Zasilacz komputera Obudowa metalowa / plastikowa Typ górnych gniazd
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | DOPROWADZIŁO |
Zasilanie bateryjne 600va do użytku domowego Certyfikat CE ROHS
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | No input file specified. |
| Ochrony: | Przepięcie |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Akumulator litowy Eco Mini Nieprzerwane zasilanie dla środowisk o temperaturze 40 °C
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
Zasilacz awaryjny UPS z falą sinusoidalną typu tower z materiałem ABS / metal do POS
| Aplikacja: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | Przepięcie |
Jednofazowy zasilacz PWM 220 V 100 W
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrona: | przepięcie |
| Wniosek: | Komputer |
Elastyczne G Tech UPS Wielo napięcie wejściowe zasilanie obsługujące różne standardy i konfiguracje przemysłowe
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

