Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ economic mini dc ups ] mecz 24 produkty.
Ekonomiczny moduł zasilania awaryjnego Mini DC UPS 5Ah-100Ah 100V-240V
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Długi Mini DC UPS 100V-240V Ekonomiczny bezprzerwowy sprzęt zasilający
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Long Mini DC UPS Economic 5Ah-100Ah Bateria 0 ℃ ~ + 40 ℃ Temperatura pracy
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Mini DC UPS z zabezpieczeniem napięcia ładowania 100 V-240 V przed przeciążeniem/zwarciem/nadmierną temperaturą/odwrotną polaryzacją długa żywotność
| Nazwa produktu: | Długi Mini DC UPS |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Bezprzerwowe źródło zasilania 5Ah-100Ah Backup ECO Mini DC UPS
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Bezprzerwowa elektrownia Mini DC UPS Zabezpieczenie przed przeciążeniem
| Pojemność baterii: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
Wysoka kompatybilność 40dB Mini DC UPS o dużej pojemności baterii litowej
| Nazwa: | Mini UPS-y DC |
|---|---|
| Materiał: | Plastik/metal |
| Zakres zastosowania: | Monitor, router, modem, rejestrator czasu, panel słoneczny itp. |
Długi Mini DC UPS 100 V-240 V Przeciążenie/zwarcie/zabezpieczenie przed nadmierną temperaturą/odwrotną polaryzacją ekonomiczne nieprzerwane
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
Bateria litowa Mini DC UPS 2-3 godziny ładowania Mini bezprzerwowe źródło zasilania
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Typ Baterii: | Lit |

