Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lifepo4 computer backup power supply ] mecz 4 produkty.
Komputerowy zasilacz awaryjny 65 Hz Lifepo4 z funkcją Avr
| Fala wyjściowa: | PWM |
|---|---|
| Świadczenie usług OEM: | tak |
| Pokaz: | LED / LCD opcjonalnie |
Zasilacz awaryjny UPS Mini DC o długim cyklu z baterią LiFePO4
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB |
Akumulator litowy Eco Mini Nieprzerwane zasilanie dla środowisk o temperaturze 40 °C
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
Ekonomiczny moduł zasilania awaryjnego Mini DC UPS 5Ah-100Ah 100V-240V
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
1

