Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lithium battery pack with visual appearance ] mecz 8 produkty.
Home Energy Storage Lithium Battery 51.2V 300Ah
| Gwarancja: | 5 lat |
|---|---|
| Woltaż: | 51,2 V. |
| Życie rowerowe: | > 10 lat |
Home Backup Power Energy Storage System baterii litowej z inteligentnym BMS 48V 100Ah
| Okres gwarancji: | 10 lat |
|---|---|
| Wyjście napięcia pakietu: | 24 V/48 V/51,2 V |
| Korzystaj z życia: | >10 lat |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |
Standardowa bateria litowa 3U 48V 100Ah dla UPS i Inwerterów
| Ogniwo baterii: | 3,2 V 100 Ah |
|---|---|
| Cykle życia: | 5000 cykli @25°C 80%DOD |
| Energia nominalna: | 4,8 kWh |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do przechowywania energii WiFi
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, L/C |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, L/C |
25.6 V akumulator litowy o pojemności 100Ah do przechowywania energii słonecznej poza siecią
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | Akredytywa, T/T, Western Union |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack do przechowywania energii w domu
| Zastosowanie: | Pojazdy elektryczne, narzędzia elektryczne, magazynowanie energii słonecznej |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
1

