Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ mini dc ups 12v ] mecz 60 produkty.
Niski hałas, napięcie prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Kompaktowy zasilacz AC/DC zapewniający stały prąd wyjściowy, idealny do ładowania akumulatorów i systemów zasilania awaryjnego
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Mini DC UPS 100-240 V prądu przemiennego 5 V 9 V 12 V 15 V 24 V 48 V.
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zasilacz wejściowy DC 100-240Vac Mini DC 5V 9V 12V 15V 24V 48V Wyjście dla routera CCTV POE
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
UPS z serii ECO Mini DC 100-240 V prądu przemiennego z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym przed przeciążeniem
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
10ms Czas transferu wydłuża Jednostka Zasilanie 60W 120W Z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Wysoka kompatybilność Mini DC UPS 60 W 120 W 40dB Hałas z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
Zasilacz UPS o mocy 60 W 120 W DC Poziom hałasu 40 dB Dla monitora DVR Router Kamera internetowa VoIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |
ECO Mini zasilacz awaryjny 2 ~ 3 godziny ładowania 5 Ah-100 Ah Przeciążenie / zwarcie / nadmierna temperatura / odwrotna polaryzacja
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |

