Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ modular type ups ] mecz 39 produkty.
7AH/9AH/12AH/18AH Pojemność akumulatora Modularny typ UPS 220V PWM UPS
| Pojemność akumulatora: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Czas transferu: | ≤10 ms |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |
Modułowy zasilacz UPS Online nieprzerwany zasilacz Montaż w szafie 19 "
| Nazwa produktu: | G-Tech Modułowy zasilacz UPS o wysokiej częstotliwości, modułowy zasilacz UPS, nieprzerwane zasilacz |
|---|---|
| aplikacji: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
| typu: | On-line |
3-fazowy modułowy UPS online w szafie serwerowej 20kva 150kva Do biura
| Podanie: | Transport, biuro, medyczna sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| Rodzaj: | 3-fazowy modułowy zasilacz UPS typu rack w trybie online |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
Modułowy zasilacz UPS RM600 / 30X do komputerowego pokoju medycznego / centrum danych
| aplikacji: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
|---|---|
| typu: | On-line |
| Fazy: | Three Phase in Three Phase out |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
Modułowy UPS online z wyświetlaczem LCD o wysokiej wydajności do komputerów biurowych
| Nazwa produktu: | Modułowy zasilacz UPS o wysokiej częstotliwości online, zasilacz UPS typu modułowego, zasilacz UPS z |
|---|---|
| Fazy: | Three Phase in Three Phase out |
| typu: | On-line |
IP20 Trójfazowy zasilacz UPS online Nieprzerwana instalacja w szafie 19 "
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS online Trójfazowy zasilacz bezprzerwowy UPS Instalacja w szafie 19 " |
|---|---|
| aplikacji: | Transport, biuro, sala komputerowa, centrum danych. |
| typu: | On-line |
19-calowy modułowy system UPS do montażu w szafie serwerowej 3-fazowy od 20kva do 150kva o wysokiej częstotliwości
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| Nazwa produktu: | Modułowy system UPS 3-fazowy UPS System zasilania UPS 20KVA-150KVA |
19-calowy modułowy modułowy UPS online 40kva do montażu w szafie trójfazowej do telekomunikacji
| Aplikacja: | telekomunikacja, edukacja, szpitale |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
20kva-600kva Modułowe włącza internetowe wysokiej częstotliwości dla instrumentów precyzyjnych
| Pojemność akumulatora: | 10-60 Ah |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |

