Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ modular type ups ] mecz 39 produkty.
Interaktywny zasilacz UPS o mocy 1KVA-5KVA Pure Sine Wave Line Interactive
| Nazwa produktu: | UPS Line Interactive |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Materiał: | psychiczny |
Akumulator Lifepo4 48 V 100 Ah (5 kWh).
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Szybkie ładowanie Zestaw baterii LiFePO4 przeznaczony do systemów magazynowania energii Pojazdy elektryczne i przenośna elektronika dostarczająca zasilanie
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Długi okres cyklu 12V LiFePO4 Bateria bezpieczna, ładowalna, Litium Iron Phosphate Bateria nadająca się do magazynowania energii słonecznej
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Wysokowydajna Akumulator Litowo-Żelazowo-Fosforanowy Głębokiego Rozładowania, Odpowiedni do Magazynowania Energii i Pojazdów Rekreacyjnych, Zapewniający Wydłużony Czas Pracy
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Akumulator Lifepo4 48V 100AH, Dostawcy akumulatorów Lifepo4
| Kolor: | opcjonalny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Akumulator Lifepo4 48 V |
Czarny akumulator Lifepo4 24v 100ah akumulator litowo-jonowy
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Pakiet akumulatorów lifepo4 24v |
Mieszkaniowy akumulator litowo-jonowy LiFePO4 48V 100AH
| Aplikacja: | magazynowanie energii słonecznej, RV, Marine, wózek golfowy |
|---|---|
| Pojemność: | 5120 Wh |
| Cykl życiowy: | 5000 cykli |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Akumulator litowo-jonowo-fosforanowy o długim cyklu życia Maksymalny prąd ładowania 100 A
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |

