Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ online ups system ] mecz 160 produkty.
Bezprzerwowe zasilanie o niskiej częstotliwości 220 V z czystą falą sinusoidalną
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Wyświetlacz: | LCD |
Modułowy zasilacz bezprzerwowy do 8 jednostek z ochroną przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem i sprawnością 95%
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
| Efficiency: | 95% |
Niski hałas, napięcie prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości prędkości
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Wysokowydajne źródło zasilania awaryjnego o niskiej częstotliwości z wyświetlaczem LCD z wyjściem czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Zasilacz awaryjny LCD 0 ms o wysokiej sprawności 95,5%.
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
2-letnia gwarancja Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy Temperatura robocza -15 ℃ ~ 50 ℃
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
|---|---|
| Pojemność: | 100 Ah |
| temperatura robocza: | -15℃~50℃ |
Wyświetlacz LCD LED Regulator napięcia AVR o wilgotności względnej ≤95%
| Wyświetlacz: | LCD/LED |
|---|---|
| Moc: | 2KVA-3000KVA |
| Napięcie wejściowe: | 380V-480V |
Lekki akumulator do hulajnogi elektrycznej oferujący stabilne napięcie, kompaktowe rozmiary i kompatybilność z różnymi modelami hulajnóg
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Zasilacz rezerwowy Akumulator LiFePO4 Ogniwo litowo-żelazowo-fosforanowe
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Cykl życiowy: | 5000 razy |
Wytrzymały akumulator Lifepo4 o mocy 48 V Niezawodny lekki 100Ah
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowy: | 100A |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |

