Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ pure sine wave ups ] mecz 239 produkty.
UPS 5KW 6KW Pure Sine Wave Inverter PWM MPPT Solar Controller
| Materiał: | Metal/ABS |
|---|---|
| Wyjście: | 220V/230V/240VAC |
| Kolor: | dostosowane |
Seria RTL Line Interactive 1000VA 700W Pure Sine Wave UPS
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |
Zasilacz UPS o niskiej częstotliwości z czystą falą sinusoidalną i zabezpieczeniem przed przeciążeniem\\
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
Zabezpieczenie przed przeciążeniem Zasilacz 220 V G Tech UPS z czystą falą sinusoidalną
| Ochrona przed przeładowaniem: | Tak |
|---|---|
| Wymiary: | 320 X 140 X 200 mm |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |
Wyświetlacz LCD CE ROHS Niska częstotliwość Online UPS Wyjście czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
Zasilacz UPS online o niskiej częstotliwości 220 V z czystą falą sinusoidalną i interfejsem komunikacyjnym RS232/USB/SNMP
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Efektywność: | 0,9 |
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
Falownik sinusoidalny z serii XL , falownik do użytku domowego
| materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Ochrony: | Przeciążenie i zwarcie |
Kontrolowane przez procesor wysokiej częstotliwości Online podnosi ochronę przed zwarciem w czystej fali sinusoidalnej
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
Czysta fala sinusoidalna wysokiej częstotliwości online UPS jednofazowy do komputera
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1,0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |

