Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ pure sine wave ups ] mecz 239 produkty.
USB RS232 RJ45 Zasilacz czystej fali sinusoidalnej 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
3KVA Standardowy interaktywny zasilacz UPS serii SL typu wieżowego z czystą falą sinusoidalną
| Aplikacja: | Zapasowe zasilanie dla komputera |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | Przepięcie |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
3000W 5000W Falownik słoneczny z czystą falą sinusoidalną o wysokiej częstotliwości z MPPT
| Aplikacje sterujące poza siecią: | Zasilanie rezerwowe, zasilanie fotowoltaiczne / zasilanie rozproszone / sterowanie podziałem systemu |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
Wskaźnik mocy 0,8 Linia interaktywna czysta fala sinus UPS 1KVA ~ 5KVA Typ wieży
| ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Zastosowanie: | Komputer |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Ładowarka MPPT 5KW falownik sinusoidalny do użytku domowego
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Wynik: | 220V / 230V / 240VAC |
| kolor: | Dostosowane |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interaktywny UPS Do PC / bankomatu / terminala bankowego z PF 0.8
| Mount Way: | Typ wieży |
|---|---|
| ochrona: | Przeciążenie, zwarcie, nadmierna temperatura |
| Częstotliwość wejściowa: | 45-65 Hz |
Interaktywny zasilacz UPS o mocy 1KVA-5KVA Pure Sine Wave Line Interactive
| Nazwa produktu: | UPS Line Interactive |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Materiał: | psychiczny |
Off Grid System 230Vac MPS 2000W inwerter czystej fali sinusoidalnej
| Nazwa produktu: | 230Vac SERIA MPS 2000W Falownik sinusoidalny, falownik solarny, falownik domowy |
|---|---|
| Wydajność: | > = 96% (tryb AC) |
| Częstotliwość wejściowa: | 45–65 Hz |

