Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ safety lead acid car battery ] mecz 3 produkty.
Bezpieczny akumulator samochodowy kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
OEM ODM 18AH 12v Akumulator kwasowo-ołowiowy Niskie napięcie do skuterów E
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Stosowanie: | motocykl, hulajnogi, trójkołowce, wózki widłowe |
| Typ zapieczętowany: | Zapieczętowany |
Wyświetlacz Bluetooth Litium-Ion-Phosphate-bateria 600*460*457mm do użytku komercyjnego
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
|---|---|
| Numer modelu: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gęstość energii: | / |
1

