Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ telecom sealed lead acid batteries ] mecz 51 produkty.
2.05kg weight 12v vrla sealed sulfuric acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
2.05 Kg 12V 7Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
UPS Telecom Sealed VRLA Regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 150ah
| Pojemność: | 150 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 40.00Kg 40,00 kg |
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
nierozlana bateria kwasowo-ołowiowa do UPS, Telecom, systemu alarmowego i systemu solarnego
| Pojemność: | 7Ah@20hr-stawka |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
2.55kg weight maintenance free ups lead acid battery for UPS, Telecom, alarm system and solar system
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
Good performance 12v lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Pojemność: | 7ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | 2,05 kg |
2.55kg weight valve regulated lead acid battery 12v for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Telecom Sealed 12V 18ah Akumulator kwasowo-ołowiowy do systemu słonecznego UPS
| Pojemność: | 18 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 5.10Kg 5,10 kg |
2.05 Kg 12V 7Ah lead acid battery for ups backup power application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |

