Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ valve regulated lead acid battery 12v ] mecz 44 produkty.
Podwójne uszczelnienie Baterie kwasowo-ołowiowe regulowane przez VRLA zasilacze UPS o wyjątkowo dużej mocy
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA o wyjątkowo dużej mocy |
| Gwarancja: | 1 rok |
Terminal F1 / F2 12v 9ah VRLA regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Łatwa instalacja Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane przez VRLA do systemów energii słonecznej
| Nazwa produktu: | Typ akumulatora kwasowo-ołowiowego do systemów solarnych, UPS, urządzeń telekomunikacyjnych |
|---|---|
| aplikacji: | UPS, układ słoneczny, oświetlenie uliczne, telekomunikacja itp |
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
Szczelna bateria kwasowo-ołowiowa regulowana zaworem 12v 4,5ah do systemu alarmowego
| Pojemność: | 4,5 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 1.42Kg 1,42 kg |
2.55kg weight maintenance free valve regulated lead acid rechargeable battery for UPS application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9ah |
| Napięcie: | 12V |
12V akumulator ołowiano-kwasowy regulowany zaworem dla systemu słonecznego 9Ah Pojemność 20h-prędkość do 1,75V na ogniwo 25 C
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.55 Kg 2,55 kg |
2.55kg weight valve regulated lead acid battery 12v for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
12V 7Ah VRLA regulowany akumulator ołowiano-kwasowy
| Czas trwania cyklu: | 500-1000 |
|---|---|
| Pojemność: | 7 Ah |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
Bateria kwasowo-ołowiowa Vrla, uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa regulowana zaworem do systemów UPS
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa Typ baterii o głębokim cyklu pracy do systemów energii słonecz |
| Uszczelniony: | Zapieczętowany |
Wklejony akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności, akumulator o głębokim cyklu AGM VRLA
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA Niezwykle wysoka pojemność akumulatorów ołowiowych |
| Gwarancja: | 1 rok |

