Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ vrla sealed lead rechargeable battery ] mecz 19 produkty.
2.55kg weight 12v vrla sealed lead rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
2.05kg weight 12v vrla sealed lead rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
12V 7Ah VRLA regulowany akumulator ołowiano-kwasowy
| Czas trwania cyklu: | 500-1000 |
|---|---|
| Pojemność: | 7 Ah |
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V 200Ah AGM VRLA do systemów energii słonecznej, UPS, telekomunikacji, urządzeń kontroli dostępu
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Waga: | Około 58 kg |
Wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy VRLA 330 * 172 * 214 mm do przemysłowego użytku domowego
| Aplikacja: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
|---|---|
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
| Waga: | 31kg |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności
| Napięcie: | 2V, 6V. 2 V, 6 V. 12V 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem z akumulatorem kwasowo-ołowiowym o dużej pojemności d |
| Podanie: | UPS, układ słoneczny, oświetlenie uliczne, telekomunikacja itp |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem UPS o maksymalnym prądzie rozładowania 300A
| Pojemność: | 100 Ah |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 300A |
| Wskaźnik samorozładowania: | ≤3%/miesiąc |
Podwójnie uszczelniony regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy 12 V VRLA
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
ABS 12v 7ah Regulowany, uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Terminal F1 / F2 12v 9ah VRLA regulowany akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |

