Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 1000va automatic voltage regulator ] mecz 71 produkty.
300W Line Interactive PWM UPS dla systemu offline Ups
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
UPS kontrolowane przez procesor Zasilacz komputera Obudowa metalowa / plastikowa Typ górnych gniazd
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | DOPROWADZIŁO |
Line Interactive UPS 800VA 480W
| Typ Baterii: | Kwas ołowiowy |
|---|---|
| Efektywność: | >90% |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
Line Interactive Dc Ups Zabezpieczenie przed zwarciem przeciążenia systemu 300VA 650VA 800VA
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Jednofazowy zasilacz UPS G Tech z automatycznym systemem kontroli 2 lata gwarancji
| Kolor: | Dostosowane |
|---|---|
| Czas transferu: | Typowe 2-6 ms, maks. 10 ms |
| Wyświetlacz: | LCD / LED |
300W 5KW MPPT Pure Sine Wave Solar System Ups Falowniki
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wynik: | AC 220 V. |
Zmodyfikowana fala sinusoidalna 300W 1KW 5KW Falownik słoneczny naścienny
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wynik: | AC 220 V. |
500W 6KW Pure Sine Wave MPPT Ładowarka Inwerter mocy
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wynik: | AC 220 V. |
Ładowarka MPPT 5KW falownik sinusoidalny do użytku domowego
| Materiał: | Metal / ABS |
|---|---|
| Wynik: | 220V / 230V / 240VAC |
| kolor: | Dostosowane |

