Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 1000va automatic voltage regulator ] mecz 71 produkty.
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Pojemność baterii 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Częstotliwość: | 50/60HZ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
Wysokiej wydajności Interaktywna linia fal sinusów 600va / 800va / 1200va
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Wodoodporny: | GSM |
G Tech 1KVA-5KVA Sinewave UPS: Reliable Protection for Your Electronic Devices
| Pojemność: | 1000va |
|---|---|
| Woltaż: | 110-300VAC |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | ≥0,7 |
Jednofazowa seria AVR o wysokiej precyzji do komputerów, urządzeń elektrycznych gospodarstwa domowego, sprzętu pomiarowego i testowego
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-25 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interaktywny UPS Do PC / bankomatu / terminala bankowego z PF 0.8
| Mount Way: | Typ wieży |
|---|---|
| ochrona: | Przeciążenie, zwarcie, nadmierna temperatura |
| Częstotliwość wejściowa: | 45-65 Hz |
Zmodyfikowany interaktywny zasilacz UPS Sine Wave 500-3000VA Line dla domu
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Off-line UPS, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interaktywny UPS, UPS do zasilania domu |
| Faza: | Jednofazowy |
Sine Wave 650VA Line Interaktywny UPS Sterowany przez CPU tryb DC
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Luminous home ups, 500VA 650VA 800VA 1000VA 1200VA 1500VA Line Interactive UPS, zwiększa zasilanie d |
| Faza: | Jednofazowy |
Akumulatory AGM 500-1500 VA UPS Zasilanie rezerwowe PWM Sterowane CPU
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz awaryjny UPS dla domu, 500 VA 650 VA 800 VA 1000 VA 1200 VA 1500 VA Line Interactive UPS, z |
| Faza: | Jednofazowy |
CPU 500-3000VA Sine Wave Line Interaktywny zasilacz PWM
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Jednofazowy zasilacz UPS z baterią litową LiFePO4 600VA 800VA
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |

