Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 1000va line interactive ups ] mecz 65 produkty.
650VA Zmodyfikowany Sine Wave Line Interactive UPS, zasilacz UPS dla domu
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V AC lub 110/120 V AC |
|---|---|
| Aplikacja: | PC, router, procesor komunikacyjny POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD opcjonalnie |
Interaktywny zasilacz UPS Tower Type SL 1500 VA 1050 W Line
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Interaktywny zasilacz UPS 5KVA z czystą falą sinusoidalną
| Wniosek: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Góra Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | przepięcie |
Interaktywny zasilacz UPS o mocy 1KVA z czystą falą sinusoidalną
| Wniosek: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Góra Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | przepięcie |
Zmodyfikowany interaktywny zasilacz UPS z falą sinusoidalną PWM dla domu
| Ochrona: | Ochrona przed niskim napięciem, przeładowanie rozładowania przeładowania |
|---|---|
| Nazwa produktu: | UPS off-line |
| FAZA: | Jednofazowy |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interaktywny UPS Do PC / bankomatu / terminala bankowego z PF 0.8
| Mount Way: | Typ wieży |
|---|---|
| ochrona: | Przeciążenie, zwarcie, nadmierna temperatura |
| Częstotliwość wejściowa: | 45-65 Hz |
Line Interactive UPS 800VA 480W
| Typ Baterii: | Kwas ołowiowy |
|---|---|
| Efektywność: | >90% |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Akumulatory AGM Line Interactive G Tech UPS 1200VA 1500VA Zmodyfikowana fala sinusoidalna
| Ochrona: | Ochrona przed niskim napięciem, przeładowanie rozładowania przeładowania |
|---|---|
| Imię: | UPS Line Interactive |
| Faza: | jednofazowy |
Seria RTL Line Interactive 1000VA 700W Pure Sine Wave UPS
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |

