Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 1000va line interactive ups ] mecz 65 produkty.
Wysokiej wydajności Interaktywna linia fal sinusów 600va / 800va / 1200va
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Wodoodporny: | GSM |
1000VA Uninterruptible G Tech UPS 2-godzinny czas podtrzymania bateryjnego
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Wskaźniki LED: | Tak |
| Nazwa produktu: | UPS G Tech |
Bezprzerwowy zasilacz Pure Sine Wave 600VA 1,5KVA Ups
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Interaktywny akumulatorowy UPS 390W 650VA PWM LiFePo4 na PC
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Falownik 1KVA Ups Inverter Pure Sine Wave, Power Wave Ups Line Interactive Type
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
G Tech 1KVA-5KVA Line-interactive zasilacz UPS z czystą falą sinusoidalną
| Materiał: | Psychiczny |
|---|---|
| Uchwyt: | Ranga |
| Kolor: | Czarny |
Line Interactive Dc Ups Zabezpieczenie przed zwarciem przeciążenia systemu 300VA 650VA 800VA
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
1.5KVA 24VDC Online interaktywny zasilacz UPS 45-65Hz do sieci komputerowej
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
|---|---|
| Ochrona: | Zwarcie, przeładowanie akumulatora, przeładowanie, przeciążenie |
| waga: | 4,8–17,3 kg |
USB RS232 RJ45 Zasilacz czystej fali sinusoidalnej 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
Bezprzerwowy zasilacz UPS 1000VA G Tech z portem USB
| Pojemność: | 1000VA |
|---|---|
| Wskaźniki LED: | Tak |
| Czas ładowania: | 6-8 godzin |

