Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 100ah 48v lifepo4 battery pack ] mecz 27 produkty.
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Końcowe napięcie rozładowania: | / |
| Typ: | LifePo4 |
Alumium 100Ah 48V Lifepo4 Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa
| Podanie: | Falownik słoneczny, telekomunikacja, energia słoneczna, moc rezerwowa |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
System magazynowania energii słonecznej 48V 100Ah LiFePO4 Bateria Telecom Kopia zapasowa stacji bazowej
| Zastosowanie: | Energia słoneczna, telekomunikacja, wózki golfowe itp |
|---|---|
| Pojemność: | 4800 Wh |
| Szybkość ładowania: | 1C |
36V 100Ah Litium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart Bateria LFP
| Maksymalny prąd ładowania: | 60A |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 36V/48V/72V |
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 100 Ah LiFePO4 3000 razy cykl życia
| Napięcie wyjściowe: | 12 V/48 V/51,2 V |
|---|---|
| Cykl życiowy: | 3000 RAZY |
| Maksymalny prąd ładowania: | 100A |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Wyjście napięcia pakietu: | 12V24V48V |
|---|---|
| Użyj życia: | >10 lat |
| Maksymalny prąd rozładowania: | 50A ~ 300A |
Układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania energii układ magazynowania ener
| Model: | 5KWH/5KW |
|---|---|
| Impedancja wewnętrzna: | ≤45mΩ |
| Oczekiwany cykl życia: | Okrągłe 6000 cykli przy 100% DOD, 1C przy 25 ℃ |
Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah do Telcom
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 12,8 V 100 Ah (LiFePO4) |
| Rodzaj terminala: | M8 |
Standardowa bateria litowa 3U 48V 100Ah dla UPS i Inwerterów
| Ogniwo baterii: | 3,2 V 100 Ah |
|---|---|
| Cykle życia: | 5000 cykli @25°C 80%DOD |
| Energia nominalna: | 4,8 kWh |
Długa żywotność 51.2V 100Ah bateria litowa do magazynowania energii
| Szczegóły pakowania: | Standardowy pakiet baterii eksportowych |
|---|---|
| Czas dostawy: | Sample: 7 days; Próbka: 7 dni; Qty order: 20 days Ilość zamówienia: 20 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, akredytywy |

