Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 100ah 48v lifepo4 battery pack ] mecz 27 produkty.
Wytrzymały akumulator Lifepo4 o mocy 48 V Niezawodny lekki 100Ah
| Rodzaj akumulatora: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowy: | 100A |
| Czas trwania cyklu: | 5000 razy |
16S17P Połączenie akumulatora 48V LiFePO4 Battery Pack dla długotrwałej żywotności akumulatora
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Akumulator Lifepo4 48V 100AH, Dostawcy akumulatorów Lifepo4
| Kolor: | opcjonalny |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Typ Baterii: | Akumulator Lifepo4 48 V |
Akumulator Lifepo4 48 V 100 Ah (5 kWh).
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
Alumium Shell 1U 2U 5U 48V 100AH Akumulator Lifepo4
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
1U 48V 100AH 12,8V 6AH Zestaw akumulatorów Lifepo4 do UPS
| kolor: | niebieski |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong Chiny |
Alumium Shell 48V 100AH Lifepo4 akumulator do energii słonecznej
| kolor: | czarny |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
Mieszkaniowy akumulator litowo-jonowy LiFePO4 48V 100AH
| Aplikacja: | magazynowanie energii słonecznej, RV, Marine, wózek golfowy |
|---|---|
| Pojemność: | 5120 Wh |
| Cykl życiowy: | 5000 cykli |
Lekki i mocny zestaw baterii LiFePO4 o mocy 12V 100ah o gęstości energii 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
Wysokowydajny akumulator 48V100Ah LiFePO4, duża pojemność, niska waga
| Gwarancja: | 3-5 lat |
|---|---|
| Maksymalny prąd rozładowania: | 100A |
| Zakres temperatury pracy: | -20℃~65℃ |

