Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 10kva ups uninterruptible power supply ] mecz 57 produkty.
Jednofazowy UPS 1kva 10kva o wysokiej częstotliwości Power Guard UPS
| Nazwa produktu: | Jednofazowy UPS online, 1kva do 10kva Online UPS wysokiej częstotliwości, doładowania online |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| kształt fali: | Czysta sinusoida |
Wysoka częstotliwość 0 ms Czas transferu Wyświetlacz LCD Online UPS
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Rack Type High Frequency Online UPS 10KVA Bezpieczne zasilanie z PF 1.0
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efektywność: | ≥95,5% |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
≥95,5% Wydajność wyświetlacz LCD wysokiej częstotliwości w trybie online 6kva / 10kva
| Pojemność akumulatora: | 10-100AH |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V/96 V/192 V/384 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Wstawiennictwo typu wysokiej częstotliwości 1kva 2kva 3kva
| Pojemność: | 10KVA-200KVA |
|---|---|
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Wyświetlacz: | LCD |
Wysokiej częstotliwości 6kVA-10kVA LCD/LED Online Podtrzymanie bateryjne 220V
| Moc znamionowa: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Czas transferu: | 0 ms |
Gp33 3 Fazy Niskiej Częstotliwości Ups Przemysłowy 10-200kva Z Rs232 Interfejs Komunikacji
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
PTEC Online Podwójne konwersje jednofazowe UPS 1-10kva PF 1.0
| cechy produktu: | Wysoko częstotliwości wieży typu up |
|---|---|
| Usługa: | OEM/ODM |
| Napięcie wyjściowe: | 220V/230V/240V |
Wysoka częstotliwość Online UPS 1.0 Wyjściowy współczynnik mocy Zabezpieczenie przed przeciążeniem/zwarciem/przegrzaniem/niskim napięciem baterii
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Wyświetlacz: | LCD |
CE ROHS Modular Online UPS Przeciążenie przed zwarciem Zabezpieczenie przed przegrzaniem
| Nazwa produktu: | Modułowy UPS online |
|---|---|
| Możliwość pracy równoległej: | Do 8 jednostek |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP |

