Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 10kva ups uninterruptible power supply ] mecz 57 produkty.
Wyświetlacz LCD CE ROHS Niska częstotliwość Online UPS Wyjście czystej fali sinusoidalnej
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Efektywność: | 1 |
220v LCD wyświetlacz niskiej częstotliwości Online Ups z czystym wyjściem fal sinus
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| wydajność: | 0,9 |
RS232 Trójfazowy zasilacz UPS IGBT DSP 300 kVA z podwójną konwersją
| Rodzaj: | On-line, niska częstotliwość online, 3 fazy w 3 fazach poza |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Trójfazowe systemy UPS 10KVA-300KVA IGBT DSP Systemy UPS z podwójną konwersją |
| Typ Baterii: | Uszczelniony kwas ołowiowy Bezobsługowy |
UPS 6Kva wysokiej częstotliwości online 1-fazowy UPS typu Rack Czysta fala sinusoidalna
| Nazwa produktu: | 6Kva online UPS, 1-fazowy UPS online o wysokiej częstotliwości, UPS typu rack |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1.0 |
| Mount Way: | Rodzaj stojaka |
UPS online o wysokiej częstotliwości 3Kva
| Nazwa produktu: | Zasilacz awaryjny UPS online o mocy 3Kva/3000 W o wysokiej częstotliwości |
|---|---|
| Współczynnik mocy: | 1,0 |
| Góra Way: | Typ stojaka |
PTEC Rack Type Online High Frequency UPS 1KVA-10KVA z PF 1.0
| Wydajność do: | 95,5% |
|---|---|
| Faza: | Jedno faza w i na zewnątrz |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232, USB, SNMP, suchy kontakt |
Zabezpieczenie elektryczne online wyświetlacza LCD o wysokiej częstotliwości Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |

