Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 12ah ups lead acid battery ] mecz 13 produkty.
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12,8 V 12 Ah z głębokim cyklem do wymiany systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 12AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy 12v 12ah do systemu Ups
| Pojemność: | 12 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo przy 25 C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 3.4Kg 3,4 kg |
Akumulator 12,8 V 18 Ah LiFePO4 do wymiany akumulatora kwasowo-ołowiowego w systemie UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 18AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Kwas ołowiowy o głębokim cyklu 2 V 2V 300 A 400 AH Falownik Agm Z Miedzianym Zaciskiem
| Podanie: | UPS, wiatrowy system energii słonecznej, sprzęt telekomunikacyjny |
|---|---|
| Rodzaj konserwacji: | Wolny |
| kolor: | Czarny lub niestandardowy |
Głęboko obiegowy panel słoneczny Bateria GEL, akumulator o pojemności 65-200 Ah do układu słonecznego
| Podanie: | UPS, wiatrowy system energii słonecznej, sprzęt telekomunikacyjny |
|---|---|
| Rodzaj konserwacji: | Wolny |
| kolor: | Czarny lub niestandardowy |
Udostępnij Akumulator żelowy AGM bezobsługowy 12V200AH
| Capacity: | 200AH |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Application: | UPS, Wind solar energy system,Telecommunication Equipment |
Wysokiej wydajności Interaktywna linia fal sinusów 600va / 800va / 1200va
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Wodoodporny: | GSM |
Zasilacz awaryjny systemu UPS 7AH 9AH 12AH 18AH Pojemność baterii
| Pojemność baterii: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Typ: | zasilacz PWM |
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
Niezawodne urządzenia Pwm Ups z wyjściem i wejściem 50 Hz/60 Hz
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Rodzaj: | zasilacz PWM |
| Częstotliwość wyjścia: | 50 Hz/60 Hz |
7AH/9AH/12AH/18AH Pojemność akumulatora Modularny typ UPS 220V PWM UPS
| Pojemność akumulatora: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Czas transferu: | ≤10 ms |
| Częstotliwość wejściowa: | 50 Hz/60 Hz |

