Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 12v sealed deep cycle battery ] mecz 37 produkty.
Telecom UPS Backup Power 12v 9Ah VRLA Akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Długotrwała żywotność cyklu Akumulator LiFePO4 do głębokiego rozładowania jako źródło zasilania do magazynowania energii odnawialnej i zastosowań w pojazdach elektrycznych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Bateria kwasowo-ołowiowa Vrla, uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa regulowana zaworem do systemów UPS
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa Typ baterii o głębokim cyklu pracy do systemów energii słonecz |
| Uszczelniony: | Zapieczętowany |
Akumulator żelowy z głębokim cyklem 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | 12V150Ah uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy o głębokim cyklu, regulowany zaworem, akumulator k |
Systemy UPS Zamknięty akumulator ołowiowo-ołowiowy z ogniwami słonecznymi z roczną gwarancją
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane przez VRLA Akumulatory kwasowo-ołowiowe o dużej pojemności d |
| Gwarancja: | 1 rok |
SLA Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane SLA Akumulatory kwasowo-ołowiowe o dużej pojemności do systemów UPS, energia słoneczna
| Napięcie: | 12 V, 6 V, 2 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją SLA o głębokim cyklu o dużej pojemności Akumulator kwasowo-o |
| Gwarancja: | 1 rok |
Zacisk F1 12-woltowy, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy do systemów UPS
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 12-woltowy, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności do |
| Gwarancja: | 1 rok |
Niezawodna bateria ołowiano-kwasowa z zaworem regulowanym, bateria o głębokim cyklu 12V serii VP
| Materiał: | Kwas ołowiowy |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15℃~50℃ |
| Gwarancja: | 3 lata |
System alarmowy Separator AGM 12V 9ah typu Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Wklejony akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności, akumulator o głębokim cyklu AGM VRLA
| Napięcie: | 12 V, 2 V, 6 V. |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulatory kwasowo-ołowiowe regulowane AGM VRLA Niezwykle wysoka pojemność akumulatorów ołowiowych |
| Gwarancja: | 1 rok |

