Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 12v sealed deep cycle battery ] mecz 32 produkty.
szczelna bateria 12V z głębokim cyklem do UPS, telekomunikacji, układu słonecznego, systemu alarmowego;
| Pojemność: | 7 Ah przy 20 godz. do 1,75 V na ogniwo |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
12V Sealed Deep Cycle VRLA Battery for Solar System 9Ah Capacity 2.55kg Weight
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
wysokiej jakości szczelna bateria o głębokim cyklu do UPS, telekomunikacji, systemu alarmowego i systemu słonecznego
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Podwójnie uszczelniony akumulator 250 Ah UPS 12V VRLA Deep Cycle
| Pojemność: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12 V z głębokim cyklem, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją |
Wklejony płaski akumulator 12v 9ah Deep Cycle Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
ABS 12v 7ah Regulowany, uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
2.05kg weight sealed deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Chiny #1 akumulator o stabilnej jakości do głębokiego cyklu do przechowywania energii słonecznej
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |
Szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją zaworową 12 V 200 Ah, akumulator kwasowo-ołowiowy o głębokim cyklu do energii słonecznej;
| Napięcie: | 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją zaworową 12 V 200 Ah, akumulator kwasowo-ołowiowy o |
| Typ uszczelniony: | Zapieczętowany |
Głęboki cykl układu słonecznego 12v 9ah Akumulator Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |

