Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 3 phase low frequency ups ] mecz 105 produkty.
UPS online wysokiej częstotliwości 20 kVA-80 kVA 0 ms Czas transferu
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 0,9 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
| Nazwa produktu: | UPS online o wysokiej częstotliwości |
Wyświetlacz LCD Wysoka częstotliwość Online UPS Bezpieczna moc 1kVA-10kVA z wyjściowym współczynnikiem mocy 1,0
| Efektywność: | ≥95,5% |
|---|---|
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 1.0 |
1KVA/2KVA/3KVA Online UPS z akumulatorem litowym True Double Version Standard 2U Rack Type
| Napięcie nominalne: | 220/230/240 V AC |
|---|---|
| Akumulator: | LIFEPO4 |
| Wejście generatora: | Wsparcie |
Zasilacz UPS wysokiej częstotliwości 15 kVA Pure Sine Wave Online o współczynniku mocy 0,9
| Materiał: | ABS |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Mount Way: | Typ wieży |
Jednofazowy zmodyfikowany sinusoidalny 650 VA 800 VA 850 VA 1000 VA 1,2 kVA 1,5 kVA 2 kVA 3 kVA Line Interaktywny UPS
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Jednofazowy zasilacz UPS z baterią litową LiFePO4 600VA 800VA
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Zmodyfikowany interaktywny zasilacz UPS z falą sinusoidalną PWM dla domu
| Ochrona: | Ochrona przed niskim napięciem, przeładowanie rozładowania przeładowania |
|---|---|
| Nazwa produktu: | UPS off-line |
| FAZA: | Jednofazowy |
Power Guard Line Interactive UPS Jednofazowy zmodyfikowany sinusoida Sterowany procesorem
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeładowanie przed przeciążeniem |
|---|---|
| Typ: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Komputer jednofazowy Zasilacz bezprzerwowy Szeroki zakres napięć wejściowych 110v / 220v
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer, router, maszyna POS, produkty przemysłowe |
POS Machine 1500VA USB RJ45 RJ11 Zmodyfikowany zasilacz sinusoidalny
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |

