Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 30w mini dc ups ] mecz 29 produkty.
Seria ECO Mini DC UPS 100-240Vac z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym LiFePO4 w zestawie
| Szczegóły pakowania: | opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Czas dostawy: | 20 ~ 30 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, T/T, Western Union |
2-3 godziny ładowania Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment do monitora i WiFi
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Przeciążenie / Zwarcie / Ochrona przed nadmierną temperaturą / Odwrotną polaryzacją
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
0 ℃ ~ + 40 ℃ Temperatura pracy Mini DC UPS 12W-60W Moc wyjściowa do monitora i WiFi
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lit |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
Wysoce kompatybilny Mini DC UPS, zasilacz prądu stałego o dużej pojemności Bateria litowa
| Kolor: | dostosować |
|---|---|
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
| Zakres zastosowania: | Monitor, router, modem, rejestrator czasu, panel słoneczny itp. |
Akumulator litowo-jonowy 12 V 30 W 6600 mAh Przenośny zasilacz DC
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Ekonomiczny zasilacz awaryjny Mini DC 5Ah 100Ah
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Napięcie ładowania: | 100V-240V |
Multi Output Mini DC Ups Bateria 5V 9V 12V Przenośne UPS-y do kamery IP i modemu
| Rodzaj: | online |
|---|---|
| FAZA: | Jednofazowy |
| Zakres napięcia: | 100-240Vac |
UPS z serii ECO Mini DC 100-240 V prądu przemiennego z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym przed przeciążeniem
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
Mini DC G Tech UPS 15 W 30 W 60 W Akumulator litowo-jonowy do routera CCTV VOIP POE
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |

