Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 3kva pure sine wave ups ] mecz 41 produkty.
3KVA Standardowy interaktywny zasilacz UPS serii SL typu wieżowego z czystą falą sinusoidalną
| Aplikacja: | Zapasowe zasilanie dla komputera |
|---|---|
| Mount Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | Przepięcie |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Pojemność baterii 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Częstotliwość: | 50/60HZ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
Interaktywny zasilacz UPS 3KVA Pure Sine Wave Line Zabezpieczenie przed przepięciem rezerwowym o dużej mocy
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
1KVA Pure Sinusoida zwiększa przeciążenie zasilacza 220 V 230 V 240 VA Szeroki zakres wejściowy
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Czysta fala sinusoidalna wysokiej częstotliwości online UPS jednofazowy do komputera
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1,0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Aplikacja: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
Interaktywny zasilacz UPS 3KVA Pure Sine Wave Line Interactive Technology
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Metalowa / plastikowa obudowa Interaktywny zasilacz UPS Pure Sine Wave Line 1KVA 2KVA 3KVA 5KVA
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Czysta fala sinusoidalna 6 kVA 10 kVA wysokiej częstotliwości wyświetlacz LCD online UPS
| Współczynnik mocy: | Współczynnik mocy 1.0 |
|---|---|
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
| Podanie: | Komputer, telekomunikacja, sieć, bezpieczeństwo, monitorowanie |
3KVA 5KVA Pure Sine Wave Line Interaktywny UPS Do PC / bankomatu / terminala bankowego z PF 0.8
| Mount Way: | Typ wieży |
|---|---|
| ochrona: | Przeciążenie, zwarcie, nadmierna temperatura |
| Częstotliwość wejściowa: | 45-65 Hz |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactive Ups dla komputerów / bankomatów / terminali bankowych
| Interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Przebieg: | Czysta sinusoida |

