Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 600w line interactive ups ] mecz 35 produkty.
UPS kontrolowane przez procesor Zasilacz komputera Obudowa metalowa / plastikowa Typ górnych gniazd
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | DOPROWADZIŁO |
Wyświetlacz LED / LCD o wysokiej częstotliwości online 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Obudowa metalowa / plastikowa Jednostka Zasilacz 300VA 650VA 800VA Sterowany procesorem
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240Vac lub 110/120Vac |
|---|---|
| Aplikacja:: | PC, router, procesor komunikacyjny do maszyn POS, produkty przemysłowe |
| Wyświetlacz: | LED lub LCD dla opcjonalnych |
Kontrolowane przez procesor wysokiej częstotliwości Online podnosi ochronę przed zwarciem w czystej fali sinusoidalnej
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
Komputer jednofazowy Zasilacz bezprzerwowy Szeroki zakres napięć wejściowych 110v / 220v
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer, router, maszyna POS, produkty przemysłowe |

