Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 600w line interactive ups ] mecz 35 produkty.
2 kva Line Interactive UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA Zabezpieczenie zwarciowe na PC
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Interaktywny UPS 110vac 220vac Pure Sine Wave Line do bezprzerwowego zasilania komputera
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrony: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110V/220v |
Interaktywny zasilacz UPS 110vac 220vac Pure Sine Wave Line 1% Pcb Części zamienne do komputera
| Ochrona: | Przepięcie |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
| Podanie:: | Komputer / finanse / Bezpieczeństwo / Monitorowanie / Alarm, ruch drogowy, rząd |
Wyjściowa linia PWM Czysta linia sinusoidalna Interaktywny UPS Szeroki zakres napięć wejściowych do komputera
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230/240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD |
Wysokiej wydajności Interaktywna linia fal sinusów 600va / 800va / 1200va
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Wodoodporny: | GSM |
110vac 220v Interaktywny zasilacz UPS Pure Sine Wave Line 300 W do komputera
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Ochrona: | Przepięcie |
| Napięcie wyjściowe:: | 110 V / 220 V. |
Interaktywny akumulatorowy UPS 390W 650VA PWM LiFePo4 na PC
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Line Interactive Dc Ups Zabezpieczenie przed zwarciem przeciążenia systemu 300VA 650VA 800VA
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |
Jednofazowy zasilacz UPS z baterią litową LiFePO4 600VA 800VA
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
Jednofazowy zasilacz awaryjny 500VA 300W do domu
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |

