Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ 7ah regulated lead acid battery ] mecz 28 produkty.
Wysokiej wydajności Interaktywna linia fal sinusów 600va / 800va / 1200va
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Wodoodporny: | GSM |
POS Machine 1500VA USB RJ45 RJ11 Zmodyfikowany zasilacz sinusoidalny
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
USB RS232 RJ45 Zasilacz czystej fali sinusoidalnej 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| interfejs: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
Czas transferu ≤ 10 ms Inwerter fal sinusów z ochroną przed nadciśnieniem
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 7Ah/ 9Ah/ 12Ah/ 14Ah/ 18Ah/ 24Ah/ 36Ah/ 48Ah |
| Czas transferu: | ≤10 ms |
Niezawodne urządzenia Pwm Ups z wyjściem i wejściem 50 Hz/60 Hz
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
|---|---|
| Rodzaj: | zasilacz PWM |
| Częstotliwość wyjścia: | 50 Hz/60 Hz |
Górne gniazda 800VA 1000VA 1500VA Linia USB Interaktywny UPS
| Ochrona: | Zabezpieczenie przed niskim napięciem, przeciążenie przeciążeniowe |
|---|---|
| Rodzaj: | Line Interactive UPS |
| Faza: | Jednofazowy |
2 Kontrolowane CPU Procesor 1KVA Pure Sine Wave Home Ups przepięcie
| aplikacji: | Kopia zapasowa zasilania dla komputera, laptopa ... |
|---|---|
| Sposób montażu: | Typ wieży |
| Ochrony: | Przepięcie |
Interaktywny zasilacz UPS 2KVA z czystą falą sinusoidalną
| Wniosek: | Zasilanie awaryjne dla komputera, laptopa... |
|---|---|
| Góra Way: | Typ wieży |
| Ochrona: | przepięcie |

