Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ dc power ups ] mecz 291 produkty.
ECO POE DC 12v 18w 6600mAh Przenośny zasilacz litowy
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
Zwiększenie napięcia wejściowego 100-240 Vac Zasilanie rezerwowe Bateria litowa o dużej pojemności 40dB Hałas
| Napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40db |
UPS z serii ECO Mini DC 100-240 V prądu przemiennego z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym przed przeciążeniem
| materiał: | Tworzywo sztuczne / metal |
|---|---|
| Kolor: | dostosować |
| Napięcie WEJŚCIOWE: | 100–240 V prądu przemiennego |
Kompaktny zasilacz UPS DC zapewniający ciągłe zasilanie zapasowe Idealny do kamer obserwacyjnych i systemów kontroli dostępu
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Wytrzymały mini UPS DC z długotrwałym zasilaniem awaryjnym z baterii, zapewniający stabilne zasilanie sprzętu medycznego i aparatury
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Zasilacz awaryjny UPS do zastosowań przemysłowych zapewniający stabilną moc wyjściową i automatyczne autotesty do pracy urządzeń przemysłowych
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Wytrzymały mini zasilacz awaryjny DC UPS zapewniający stabilne wsparcie napięciowe dla urządzeń telekomunikacyjnych i zabezpieczających
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
Zasilacz awaryjny DC UPS o kompaktowej konstrukcji i wielu napięciach wyjściowych spełniający wymagania systemów transportowych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Long Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini bezprzerwowe źródło zasilania
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Wysoka kompatybilność Mini DC UPS 60 W 120 W 40dB Hałas z akumulatorem 12V 7 / 9AHAH AGM
| Szerokie napięcie wejściowe: | 100–240 V prądu przemiennego |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | Mniej niż 40dB (1m) |

