Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ dc power ups ] mecz 291 produkty.
Akumulator litowy Eco Mini Nieprzerwane zasilanie dla środowisk o temperaturze 40 °C
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
Stabilna wydajność Eco Mini Dc Ups 12v dla baterii ołowiowo-kwasowej
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
| Rodzaj akumulatora: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
30W ECO Mini DC UPS Nieprzerwany zasilacz Przesyłka / zwarcie / nadciśnienie / ochrona od odwrotnej polaryzacji 0C- 40C
| Moc wyjściowa: | 30 W |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/odwrotna polaryzacja |
Kompaktny przemysłowy zasilacz UPS z modułową konstrukcją i skalowalną pojemnością, odpowiedni do trudnych środowisk przemysłowych
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
12W-60W Ekonomiczny mini bezprzerwowy sprzęt zasilający Bateria litowa DC UPS
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
ECO Mini bezprzerwowy zasilacz UPS DC z baterią litową
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura pracy: | 0℃~+40℃ |
| Typ Baterii: | Lit |
Przenośny zasilacz UPS Mini DC o mocy 18 W z baterią litową 8000 mAh LifeP04
| Napięcie wejściowe: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Czas transferu: | <10 ms |
| Poziom hałasu: | mniej niż 40dB |
2-3 godziny ładowania Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power Equipment do monitora i WiFi
| Nazwa produktu: | Zasilacz prądu stałego |
|---|---|
| Okres ładowania: | 2 ~ 3 godziny |
| Moc wyjściowa: | 12W-60W |
Mini UPS DC z baterią litową dla routera 18W 30W
| Czas transferu: | 0 ms |
|---|---|
| Ochrona: | Nadmierne napięcie, przeciążenie |
| Gwarancja: | 1 rok |
Mini UPS DC z baterią litową dla routera 18W 30W
| Czas transferu: | 0 ms |
|---|---|
| Ochrona: | Nadmierne napięcie, przeciążenie |
| Gwarancja: | 1 rok |

