Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ deep cycle rechargeable vrla battery ] mecz 14 produkty.
Telecom UPS Backup Power 12v 9Ah VRLA Akumulator kwasowo-ołowiowy
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Rekombinowany wentylowany akumulator kwasowo-ołowiowy Maksymalny prąd rozładowania 300 A
| Typ terminala: | Gwintowane |
|---|---|
| Zastosowanie: | UPS, Układ Słoneczny, System Telekomunikacyjny |
| Wymiary: | Dł.*szer.*wys.=330*172*214mm |
Regulowany zaworem akumulator 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12V akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem 12V |
Akumulator litowo-jonowy 12,8 V 24 Ah Safety E Bike do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 24AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |

