Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ deep cycle rechargeable vrla battery ] mecz 14 produkty.
Akumulator żelowy z głębokim cyklem 12 V 150 Ah VRLA
| Pojemność: | 150ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | 12V150Ah uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy o głębokim cyklu, regulowany zaworem, akumulator k |
Głęboki cykl układu słonecznego 12v 9ah Akumulator Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Podwójnie uszczelniony akumulator 250 Ah UPS 12V VRLA Deep Cycle
| Pojemność: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy 12 V z głębokim cyklem, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z regulacją |
Bezpieczny akumulator litowo-jonowy o pojemności 60 Ah 12,8 V do systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 60Ah |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Akumulator 12,8 V 18 Ah LiFePO4 do wymiany akumulatora kwasowo-ołowiowego w systemie UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 18AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Wklejony płaski akumulator 12v 9ah Deep Cycle Vrla
| Materiał: | Wydrukowano |
|---|---|
| Pojemność: | 9Ah przy 20-godzinnym tempie do 1,75 V na ogniwo przy 25 ° C |
| Napięcie: | 12V |
Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany przez VRLA, akumulator kwasowo-ołowiowy o dużej pojemności
| Napięcie: | 2V, 6V. 2 V, 6 V. 12V 12V |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator kwasowo-ołowiowy regulowany zaworem z akumulatorem kwasowo-ołowiowym o dużej pojemności d |
| Podanie: | UPS, układ słoneczny, oświetlenie uliczne, telekomunikacja itp |
Akumulator kwasowo-ołowiowy 12,8 V 12 Ah z głębokim cyklem do wymiany systemu UPS
| Napięcie nominalne: | 12,8 V. |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 12AH |
| Typ litowo-jonowy: | LiFePO4 |
Niezawodna bateria ołowiano-kwasowa z zaworem regulowanym, bateria o głębokim cyklu 12V serii VP
| Materiał: | Kwas ołowiowy |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -15℃~50℃ |
| Gwarancja: | 3 lata |
ABS 12v 7ah Regulowany, uszczelniony akumulator kwasowo-ołowiowy
| Pojemność: | 7Ah @ 20-godzinny do 1,75 V na ogniwo @ 25 ° C |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| waga: | Approx. Około. 2.05 Kg 2,05 kg |

