Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ high frequency rack type ups ] mecz 28 produkty.
Jednofazowy 2KVA wysokiej częstotliwości zwiększa silny prąd ładowania dla akumulatorów o dużej pojemności
| Sposób montażu: | Ranga |
|---|---|
| materiał: | ABS / metal |
| Kolor: | Czarny |
Zasilacz sinusoidalny do montażu w szafie typu Rack 3KVA 3KW
| Nazwa produktu: | High Power Factor 1.0 UPS online wysokiej częstotliwości serii PT od 1 kva do 10 kva |
|---|---|
| Mount Way: | Typ szafy |
| Forma fali: | Czysta fala sinusoidalna |
MQ MR SERIES Modułowy UPS online 40kva Trójfazowy dla telekomunikacji
| Podanie: | Finanse, telekomunikacja, edukacja, szpitale, transport i inne urządzenia sieciowe, centra danych. |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
19-calowy modułowy modułowy UPS online 40kva do montażu w szafie trójfazowej do telekomunikacji
| Aplikacja: | telekomunikacja, edukacja, szpitale |
|---|---|
| Cechy: | Modułowy UPS do montażu w szafie 19" |
| FAZA: | Trzy fazy w trzech fazach |
Modułowy UPS online z wyświetlaczem LCD o wysokiej wydajności do komputerów biurowych
| Nazwa produktu: | Modułowy zasilacz UPS o wysokiej częstotliwości online, zasilacz UPS typu modułowego, zasilacz UPS z |
|---|---|
| Fazy: | Three Phase in Three Phase out |
| typu: | On-line |
G Tech UPS Online Bezprzerwowe zasilanie jednofazowe z podwójną konwersją
| Mount Way: | Ranga |
|---|---|
| Materiał: | ABS/metal |
| Kolor: | Czarny |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Pojemność baterii 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Częstotliwość: | 50/60HZ |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220V/230V/240V |
| Moc znamionowa: | 1000VA/ 1500VA/ 2000VA/ 3000VA |
Czas transferu ≤ 10 ms Inwerter fal sinusów z ochroną przed nadciśnieniem
| Kolor: | czarny |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 7Ah/ 9Ah/ 12Ah/ 14Ah/ 18Ah/ 24Ah/ 36Ah/ 48Ah |
| Czas transferu: | ≤10 ms |

