Wszystkie produkty
-
Stamatis GrecjaJestem bardzo zadowolony z produktów G-tech, jakość jest bardzo dobra i stabilna, a przy dobrej obsłudze doceniam to! -
Muhammad AshfaqDobra jakość.
słowa kluczowe [ lcd online battery backup ] mecz 32 produkty.
System zasilania rezerwowego o wysokiej częstotliwości 1kVA 10kVA z wyświetlaczem LCD
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Czas transferu: | 0 ms |
| Wyświetlacz: | LCD |
1-10kva Wysokiej częstotliwości Online Ups Efektywna ochrona mocy
| Czas transferu: | 0 ms |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1-10KVA |
| wydajność: | 95% |
220V niskiej częstotliwości UPS online z przeciążeniem i ochroną przed zwarciem
| Przebieg wyjściowy: | Czysta sinusoida |
|---|---|
| Wyświetlacz: | LCD |
| ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
UPS online wysokiej częstotliwości 20 kVA-80 kVA 0 ms Czas transferu
| Współczynnik mocy wyjściowej: | 0,9 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 220 V |
| Nazwa produktu: | UPS online o wysokiej częstotliwości |
Rack Type High Frequency Online UPS 10KVA Bezpieczne zasilanie z PF 1.0
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efektywność: | ≥95,5% |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Wyświetlacz LCD G Tech UPS High Frequency Online 1KVA Jednofazowe zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
| Nazwa produktu: | Ceny 10kva w internecie rosną |
|---|---|
| Rodzaj: | online |
| Waga: | Dostosowane |
≥95,5% Wydajność wyświetlacz LCD wysokiej częstotliwości w trybie online 6kva / 10kva
| Pojemność akumulatora: | 10-100AH |
|---|---|
| Napięcie akumulatora: | 48 V/96 V/192 V/384 V |
| Interfejs komunikacyjny: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
Wysoka częstotliwość 0 ms Czas transferu Zasilacz UPS online z przeciążeniem / zwarciem / nadmierną temperaturą / niskim napięciem akumulatora
| Wyświetlacz: | LCD |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 1kVA-10kVA |
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura/niskie napięcie akumulatora |
Zabezpieczenie przed zwarciem i przegrzaniem UPS online o niskiej częstotliwości 220 V
| Ochrona: | Przeciążenie/zwarcie/nadmierna temperatura |
|---|---|
| Napięcie wejściowe: | 220 V |
| Wyświetlacz: | LCD |
Wyświetlacz LED / LCD o wysokiej częstotliwości online 500VA 650VA 850VA 1000VA 2kva
| Napięcie wyjściowe:: | 220/230 / 240Vac lub 110 / 120Vac |
|---|---|
| Podanie:: | Komputer stacjonarny, router, procesor komunikacji maszyny POS, produkty przemysłowe |
| Pokaz: | LED lub LCD dla opcjonalnego |

